EKOTEC ENERJİ ISI POMPALARI YERLİ ÜRETİM İHRACATI | Ekotec Isı Pompası & Gıda Kurutma Makineleri

EKOTEC ENERJİ ISI POMPALARI YERLİ ÜRETİM İHRACATI

EKOTEC ENERJİ ISI POMPALARI İHRACATI

Ekotec, 1999’dan beri yenilenebilir enerji sektöründe çalışıyor. Avusturya’da konut ısıtma ve soğutma hizmetleri sunan Ekotec, yenilenebilir enerji eğitimini Avrupa’dan Türkiye’ye taşıdı ve ısıtma ve soğutma sektöründe Avrupa deneyiminde önemli bir rol oynamaya başladı.

Ağustos 2009 yılında Sakarya’ da Ekotec Enerji İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic.Ltd Şti. olarak kurulmuştur. Ekotec Enerji kurulduğu sene itibariyle kendi markasının patentini alarak daima kendi markasıyla üretim ve satışı hedeflemiştir. İklimlendirme sektörüne yönelik hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, sudan havaya ısı pompası vb. ihtiyaçların yurt dışından Ekotec markalı fason üretim yaptırılmıştır. 19 yıllık sektörel deneyimi ile kalitesi kanıtlanmış ısı pompalarını müşterilerine sunarak kurduğumuz yerlere konfor getiriyoruz.

EKOTEC ENERJİ ISI POMPALARI İHRACAT ÜLKE ve BÖLGELERİ

Ekotec Enerji, kurulduğu yıl itibariyle kendi markasını kendi patentini alarak kendi markasını üretmeyi ve satmayı her zaman hedeflemektedir. Hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, suya benzer. Klima sektörü için hava ısı pompasına yurt dışından. 19 yıllık sektör tecrübeyle müşterilerimize kaliteli ısı pompaları sunarak sunduğumuz yerlere rahatlık getiriyoruz. Ürünlerimizin çoğunu Avusturya, Almanya, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Cezayir, Fas, Mısır, Hırvatistan, Peru, Guatemala, İspanya, Suudi Arabistan, Irak gibi ülkelere ihraç etmekte ve ihraç yapmaktayız.

Bu noktada, EKOTEC ENERJİ, daha iyi doğal ürünler için kaliteli üretim sağlamaya yönelik bir girişime ihtiyaç duyduğunu ve bizim yaklaşımımız olmuştur – “GLOBAL ERİŞİLEBİLİR – YENİLENEBİLİR ENERJİ ve En İyi Doğal Kurutulmuş Ürünleri Sunma” .Aşağıda Makinemizle yapılan bazı uygulamalar:

 

EKOTEC ISI POMPASI KURUTMA MAKİNESİ İLE BAZI UYGULAMALAR

Bu müşteriler oysa ki EKOTEC ISI POMPASI KURUTUCUSU’nu farklı türlerde yiyecekleri, meyveleri ve sebzeleri kurutmak için kullanma ihtiyacının önemini anladı: Trabzon hurması, Yaş Üzümler, Zeytin, Mango, Kakule, Portakal, Kivi, Ananas, Elma , Şeftali, Tarihler, Erik, Domates, Patates, Patlıcan, Et, Mantar, Gül Kurutma ve Çiçek Kurutma vb. Ürünün niteliğini ve sağlıklı yemek arzusunu koruyarak renk ve kokusunu orijinal kalitesini kaybetmeden ürünü kurutur.

Kalite Politikamız

 • Sürekli Müşteri Memnuniyeti
 • Fiyatları düşüren yüksek kaliteyi sunmak
 • İç ve dış ticarette kaliteyi artırmak için bir pazarlama organizasyonu oluşturmak
 • Teknolojik yenilikleri takip etmek
 • Satış ve Müşteri Portföyünü Genişletmek
 • Ürünümüzün verimli kullanımı
 • Çalışanın en kaliteli hizmetini motive etmek
 • Üretimi Standartlaştırmak
 • Kalite güvence sistemini uygulayabilecek personeli yetiştirmek
 • Süreklilikle yüksek kalite sağlamak
 • Kalite Yönetim Sistemi Şartları ve sürekli kalite iyileştirme ile göz atın

KALİTE STANDART BELGELERİMİZ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.