Sudan Havaya Isı Pompası | Ekotec Enerji Yerli Üretim Isı Pompası

Sudan Havaya Isı Pompası

 

Sudan Havaya Isı Pompası

ETSH serisi sudan havaya ısı pompası modellerinde yüksek verimlilik, düşük gürültü, kolay kurulum ve bakımları ile eksiksiz sistemlerdir. Sudan havaya ısı pompaları hava kanalının üzerinden uzun bir mesafe ile hava tedarikini destekleyen yüksek statik basınç sağlar. Bazı sudan havaya ısı pompası modellerinde ise yerinde kurulum kolaylığı ile hava tedarik düzenlemelerini destekliyoruz.

Sudan havaya ısı pompaları alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar, seralar, tavuk çiftlikleri, hastaneler oteller ve ofis binaları gibi ticari kullanım için uygundur. Her birimde bağımsız olarak, kullanıcı kendi istediği gibi soğutma ya da ısıtma modunu seçebilir. Sudan havaya ısı pompalarında geleneksel merkezi klima sistemi ile karşılaştırıldığında sudan havaya ısı pompası daha esnek ve enerji tasarrufu sağlar.

Optimize edilmiş konfigürasyonda dünya lideri kompresör ve yüksek verimli koaksiyel çift borulu ısı değiştirici esanjör ile birlikte, COP değerleri 5’e kadar çıkar. Sudan havaya ısı pompası, düşük işletme maliyetleri, düşük karbon emisyonu ile son derece verimlidir.

ETSH serisi  sudan havaya form ısı pompası çoklu koruma mekanizmaları ile üretilmiştir. Düşük gerilim, yüksek  gerilim ve aşırı yük korumasına ek olarak yüksek basınç, alçak basınç gibi hataları koruma bilgilerini raporlayıp hafızaya gönderir ve cihazın koruma altına alınmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir