Değerlerimiz

Sürekli değer odaklı bir şirket olmak için çalışıyoruz. Değerlerimizi oluştururken mensup olduğumuz toplumun alt yapısını referans alıyoruz. Şirketimizi yönetme şeklini ise değerlerimize göre şekillendirerek müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve iletişimde olduğumuz tüm gruplar ile birlikte değerlerimizin oluşturduğu kurallar ile geleceğe emin adımlar ile yürüyoruz.

TUTKU
Herkesin yenilenebilir enerjiye erişebileceği bir gelecek yaratmak adına, yaptığımız çalışmalar konusunda tutkuluyuz. Tutkumuz, çalıştığımız pazarlarda dirençli olmamızı ve verdiğimiz taahhütleri yerine getirmemiz konusunda bize yardımcı olur.

SORUMLULUK

Yaptığımız işlerden sorumluyuz. Üstlendiğimiz işleri yerine getirme konusunda güçlüyüz ve motiveyiz. Sorumluluklarımızı yerine getirebilme gücü ve güvenilirliğimiz sayesinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda oldukça başarılıyız.

İŞ BİRLİĞİ

Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla bölgesel ve global arenada bilgi ve becerilerimizi paylaşma konusunda yakınen çalışır,işbirliği gösteririz. Bu işbirliği sayesinde yeni fikirler, olanaklar yaratır, daha iyi sonuçlar elde etme fırsatı yakalarız.

SONUÇ ODAKLILIK

Tüm faaliyetlerimizde sonuç odaklı olmak şirketimizin anayasası gibidir. Sonuca gidebilen alt yapı unsurlarımızı destekliyor, Sonuç üretemeyen unsurlarımızı eliyoruz. Bu eylemimiz geleceğimizi güvence altına almamızı sağlıyor.

ADİL DAVRANIŞ

Adalet olmayan sistemler geleceğe güvenle bakamazlar. Gerek çalışanlarımız gerek iş ortaklarımız nezdinde sürdürülebilir adalet anlayışımızın temelini başarı ve performans kriterleri oluşturuyor.

MÜKEMMELLİK

Mükemmellik müşterilerimiz tarafından tanımlanır. Mükemmelliği yakalamak adına müşterilerimizle konuşur, onların ihtiyaçlarını anlar ve beklentilerini aşarak mükemmelle ulaşmak için gayret gösteririz.